سفر اعضای شورایعالی رهبری به اصفهان
15 مهر ماه 1390

به دنبال سلسله سفرهای اعضای شورایعالی رهبری حزب پان ایرانیست به مناطق گوناگون ایران برای رسیدگی به امور حزبی و توجیه سروران و هواداران حزب با شرایط ویژه کنونی میهنمان و همچنین مسایل و مشکلات پیرامون حزب، بانو صفارپور – دبیرکل ارجمند حزب پان ایرانیست – به همراه سروران منوچهر یزدی – سخنگو – و دکتر سهراب اعظم زنگنه – عضو شورایعالی رهبری حزب – سفری به اصفهان داشتند.

پس از حضور در پایگاه همیشگی ایرانپرستان اصفهانی (منزل سرور جاوید) به سخنان دیرگامان و جوانان کوشا و شایسته اصفهان، شاهین شهر و نجف آباد گوش فرادادند و در نشستی صمیمی و پر شور به مسایل درون حزبی و چکونگی حرکت در راستای اهداف و آرمان و اندیشه پان ایرانیسم پرداخته شد.

آنگاه به پرسشهای یاران جوان پاسخ داده شد و سپس مسایل روز خاورمیانه و شرایط بحرانی ایران مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

در ادامه دبیرکل حزب پان ایرانیست بیان داشتند هرچند از سال 1384 تا کنون چندین بار تلاش نموده ایم تا کنگره دهم حزب را برگزار نماییم، هر بار به دلایل خاصی دستگاههای امنیتی و انتطامی با پیشگیری خود، مانع از تشکیل کنگره شده اند.

همانگونه که دوستان ارجمند در جریان ممانعت دستگاههای فوق از برگزاری جشن روز بنیاد در تاریخ 15 شهریور ماه امسال قرار گرفته اند که در نوع خود شدیدترین شکل پرخاش و اهانت را به همراه داشت و حتی از حرکت نیروهای شهرستانها به سوی تهران جلوگیری کردند.

خود شما هم بخاطر بازداشتهای یک و یا دو روزه نتوانستید برای حضور در جشن بنیاد مکتب پان ایرانیسم تشریف بیاورید تا در عدم حضور فیزیکی سرور پزشکپور بتوانیم میثاقی دوباره داشته باشیم.

اما امیدوارم با باز شدن فضای سیاسی میهن مان – در شرایط خاص کنونی جهان و به ویژه منطقه خاورمیانه – بتوانیم کنگره ای با شکوه داشته باشیم. زیرا این حق طبیعی حزبی است که سابقه کوشش های راستینی را در هفت دهه کارنامه درخشان خویش دارد و هرگز از آرمانهای بزرگی طلب که همانا عظمت و مجد ایران می باشد دور نشده است.

 

 
فرستادن دیدگاه
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
 
دیدگاه کاربران :
تاکنون هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است !
    
 
صفحه اصلی  بازگشت
 
تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه 22 دي 1399