بازداشت دکتر علی موسوی از سوی نهادهای نامشخص
20 اسفند ماه 1390

 

دکتر علی موسوی، عضو جوان حزب پان ایرانیست بدون حکم قضایی از سوی افراد لباس شخصی بازداشت شد. در تاریخ 2 اسفند 1390 مأموران لباس شخصی با مراجعه به خانه دکتر موسوی بدون حکم قضایی و بدون توضیح خاصی اقدام به بازداشت ایشان کرده اند و تا این تاریخ پیگیری های خانواده و نزدیکان ایشان و همچنین مسئولان حزب پان ایرانیست درباره علت بازداشت و همچنین محل بازداشت ایشان هیچ نتیجه ای به همراه نداشته است.

نهادهای مختلف نظامی و امنیتی هر یک از پذیرش مسئولیت این بازداشت ناروا و غیر قانونی سر باز می زنند و حتی از محل بازداشت و نگهداری دکتر موسوی اظهار بی اطلاعی می کنند.
دکتر موسوی تا کنون در تنها تماسی که با خانواده داشته است محل بازداشت خود را اوین اعلام کرده است اما مسئولان بازداشتگاه اوین بازداشت و نگهداری ایشان را کتمان می کنند.
از قبل انتظار می رفت که برای برگزاری شکوهمند انتخابات مجلس نهم، تمهیدات خاصی اندیشیده شود؛ اما از آنجا که طبق ادعاهای مسئولان حکومتی انتخابات بگونه حماسی برگزار شده است، دیگر بهانه ای برای ادامه بازداشت دکتر موسوی نمی توان قائل بود.
امیدواریم با پایان این اقدام غیر قانونی و بدور از مسئولیت نهادهای ناشناخته، دکتر علی موسوی (شاهین بزرگمهر) نوروز را در کنار خانواده و یاران حزبی جشن بگیرد.
 
فرستادن دیدگاه
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
 
دیدگاه کاربران :
ببخشید نهاد های مختلف نظامی و امنیتی کیا هستند؟ (( نهادهای ناشناخته))
در جمهوری اسلامی دستگاههای مختلفی بطور موازی فعالیت امنیتی و اطلاعاتی دارند. آنگونه که تا کنون مشخص شده است وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی، پلیس امنیت، اداره اطلاعات ... نیروهای وزارت کشور ... شماری از این دستگاههای نظامی و امنیتی می باشند.
تارنما
چون نوروز برای حاکمان اهمیتی ندارد!!و تنها عیدهای عربی مانند غدیر و فطر را قبول دارند پس ایشان را تا حال نگهداشتند.اما پیروزی از ان ازادگان و میهن پرستان است . رهایی ایشان را به همه پان ایرانیستها و خانواده ایشان شادباش میگویم.
نسیم سیستان
    
 
صفحه اصلی  بازگشت
 
تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه 22 دي 1399