دیدار نوروزی در دفتر مرکزی حزب پان ایرانیست
10 فروردین ماه 1390

 

جشن نوروز و آغاز سال 1391 مطابق سنت حزبی در تاریخ دوم فروردین ماه در محل دفتر مرکزی حزب پان ایرانیست (پایگاه سیاوش) با حضور مسئولان، اندامان و هواداران حزبی برگزار شد.
در این مراسم بانو زهرا صفارپور، دبیرکل ارجمند حزب سال نو را به یاران حزبی شادباش گفتند و از بازداشت غیر قانونی دکتر علی موسوی (شاهین بزرگمهر) و وضعیت نامشخص ایشان و نگرانی خانواده اشان – به ویژه فرزند خردسالش – ابراز تأسف کردند.
در این دیدار صمیمانه سروران نجف آبادی و اسکندرزاده به شعرخوانی پرداختند و سرور قدرت اله جعفری – قائم مقام دبیرکل حزب – و همچنین دکتر سجادیه – که علیرغم بیماری ام.اس. در این جشن شرکت جسته بودند – سخنان کوتاهی خطاب به باشندگان بیان داشتند.
دیدار نوروزی که با پذیرایی و موسیقی همراه بود پس از گفتگوهای دوستانه و عکسهای یادگاری پایان یافت.

 

 
فرستادن دیدگاه
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
 
دیدگاه کاربران :
نوروز پیروز هرروزتان نوروز به امید روزهای بهتر.پایندگی ایران زمین
مهین ارجمند
درود بر شما. نوروز بزرگترین جشن ایرانیان که زیباترین و دیرین ترین جشن در تاریخ بشریت هست بر ازادگان ایرانپرست فرخنده باد. همانگونه که هرگاه وارد تارنمای شما شدم بر دانسته ام افزوده شد اینبار هم اموختم که درفش شیروخورشید نشان را باید دستکم تا برقراری نظام مردمی و ایرانی شاهنشاهی بر سفره نوروزی بیفزایم. من دلبسته اندیشه پان ایرانیسم و پیرو حزب شمایم. راهتان پر رهرو. شیر زنان و مردان سیستان یاوران حقیقی شما هستند.
نسیم سیستان
    
 
صفحه اصلی  بازگشت
 
تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه 22 دي 1399