تلگرام شادباش به نیروهای مسلح ایران به مناسبت حرکت ایشان به آن سوی مرز
24 تیر 1361


پاینده ایران
حزب پان ایرانیست
دفتر مرکزی سازمانهای حزب در خارج از کشور


به انگیزه ی حرکت نیروهای مسلح ایران به آنسوی مرز ، در بامداد پنجشنبه 24 تیرماه 1361 ، تلگرام زیر از سوی رهبر پان ایرانیسم به ستاد ارتش ایران مخابره شد :


ستاد ارتش ایران
شورانگیز ترین درودهای خود را به سوی یکایک سربازان ، درجه داران ، افسران و دیگر مبارزان نیروهای مسلح ایران و نبرد جویان میدانهای پیکار ، می فرستم .
در حالی که صدها تن از همرزمان میهن پرست شما به دست عمال رژیم سفاک « استبداد سیاه » به قتل رسیده اند ، بقایای ارتش ایران ، با دلی داغدار و پیکری در هم شکسته ، توانست درکنار ملت ایران ، برابر یکی از خونبارترین هجومهای نظامی بایستد و با در هم شکستن طرح شوم « قادسیه دوم » رژیم حاکمه ی عراق و حامیان و همکاران آن ، حماسه آفرین این مرحله از تاریخ ملت ایران باشد .
پیروزی دیگر ملت و ارتش ایران ، حرکت به آنسوی مرزهاست که هم نتیجه ی اجتناب ناپذیر یورش و هجوم نظامی رژیم صدام حسین و حامیان اوست و هم ضرورتی است اجتناب ناپذیر برای استیفای خسارات و دیگر حقوق حقه ی ملت ایران ، برای صیانت از موجودیت جامعه ی بزرگ ایرانی و همه ی تیره های قومی و فرهنگی وابسته به آن و نیز برای درهم کوبیدن لانه های دیرین سال استعمار در این منطقه از جهان .
میهن پرستان وهمه ی جنبش های ملی ، به مانند صحنه های نبرد درخوزستان وغرب «سرزمین مادر» ، دراین مرحله از پیکارمیهنی نیز درکنار شما و دیگرنبرد جویان ملت ایران خواهند بود .


پاریس ـ 24/4/1361 ( برابر با 15 ژوئیه 1982 )
رهبر حزب پان ایرانیست محسن پزشکپور
پاینده ایران

 
فرستادن دیدگاه
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
 
دیدگاه کاربران :
تاکنون هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است !
    
 
صفحه اصلی  بازگشت
 
تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه 22 دي 1399