پیامی کوتاه از یک پان ایرانیست خرم آبادی
داوود ضرغامی
3 بهمن 1391

پخش میزگردی با حضور عناصر تجزیه طلب خوزستان از شبکه بی بی سی فارسی و همچنین برگزاری کنفرانسی در کشور مصر پیرامون حمایت از تجزیه بخشی از مام میهن . دور تازه ای از دیپلماسی فشار بر ایران است که تازگی ندارد و ملت ایران باکانون دسیسه های ضد ایرانی در لندن آشنایی دارد .


می دانیم که استعمار پیر همواره برای تسلط غاصبانه خود ترفندی را بکار می برد . زمانی برای بقای سیاستهای استعماری خود میکوشید . زمانی دیگر به قدرت های متجاوز علیه ایران یاری میرسانید و امروز زمینه ساز توطئه های اسراییل و جریان های ضد ایرانی است و بنگاه سخن پراکنی بی بی سی فارسی در خدمت این قبیل دسیسه ها است . او می داند که در یک ایران آزاد و مقتدر جایی برای چپاول وجود ندارد و ازین رو چند گاهی است زمزمه تجزیه استان های ایران را همچون گذشته به کار می برد و لندن را پناهگاهی امن برای خائنان و وطن فروشان کرده و با پول شیخک های زاده نا مشروع خود بر طبل تجزیه می کوبد.


انگلیس و عوامل او از هر دسته و گروهی که باشند باید بدانند که این ملت بزرگ رنج تجزیه بحرین را هرگز فراموش نخواهد کرد و نه تنها مسببین تجزیه بحرین بلکه همه عواملی را که آگاهانه با سکوت خود صحه بر این ننگ تاریخ نهادند در خون به ناحق ریخته مردم بحرین شریک دانسته و از تکرار آن با گذشت از جان و مال خویش تا آخرین نفس جلوگیری خواهد نمود .


از مقامات مسئول به ویژه وزارت امور خارجه انتظار می رود تمامیت ارضی ایران را فدای دیپلماسی نکنند . بهترین دیپلماسی دفاع از حق حاکمیت ملت ایران در پهنه ایران زمین می باشد .
دستگاه دیپلماسی باید بداند که حکام دست نشانده و شناخته شده عرب برادری ندارند که اگر داشتند با مردم بحرین و عراق و سوریه و یمن و حجاز و ... چنین نمی کردند .


در خاتمه یادآور می شود که ایران کشوری است با قومیت های مختلف و همه این اقوام با هم ایران را به وجود آورده و در این سرزمین بزرگ به صورت مشاع زندگی می کنند . نیک و بد آن برای همه یکسان و دفاع از مرز و بوم آن بر همه واجب است . همچنان که در هشت سال دفاع مقدس آن را به اثبات رساند ند و از خائنان به ملک و ملت متنفرند.

 
فرستادن دیدگاه
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
 
دیدگاه کاربران :
تاکنون هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است !
    
 
صفحه اصلی  بازگشت
 
تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه 22 دي 1399