گزارش دیدار نوروزی پان ایرانیست ها (1394)
5 فروردین 1394

امسال نیز همچون سال های گذشته پان ایرانیست ها در تهران و دیگر شهرستان ها برای دیدار نوروزی به دور یکدیگر جمع شدند و بار دیگر استواری خود بر آرمان پان ایرانیسم را نشان دادند.


روز دوم فروردین در دفتر مرکزی حزب پان ایرانیست (پایگاه سیاوش) پان ایرانیست ها به رسم هرساله حضور یافتند و نوروز و آرمان های پان ایرانیسم را گرامی داشتند؛ این نشست که مدیریت آن بر عهده سرور جعفری قائم مقام دبیر کل حزب بود، با خواندن نیایش نوروزی توسط سرور کسری اصغری از جوانان حزب آغاز گشت. سخنرانان این نشست سروران دکتر سهراب اعظم زنگنه و زهرا صفارپور (دبیر کل حزب) از شورای عالی رهبری و سرور دکتر موسوی از جوانان حزب بودند، همچنین سرور دکتر بادکوبه ای از شاعران بزرگ ملی ما در این نشست حضور داشتند و به ایراد سخنرانی و خواندن شعر پرداختند.


در طی مراسم پیام های شادباش نوروزی و همسویی تشکیلات های شهرستانی از جمله شیراز، اصفهان، شاهین شهر، مشهد، ارومیه، اهواز، و آبادان به شورای عالی رهبری حزب می رسید. در این نشست حضور سرور ابوالقاسم پورهاشمی (یار دبستانی سرور پزشکپور) که از نخستین کوشندگان پان ایرانیسم می باشند و پس از 70 سال بر پیمان خود ایستاده اند، به باشندگان نیرو و یارای قلبی وصف ناشدنی بخشوده بود. در این مراسم یادی شد از درگذشتگان حزب به ویژه سرور دکتر عبدالرضا طبیب. در پایان سرور قاصدی شعری خواندند و نشست با صلا داد سرود "ای ایران" توسط باشندگان پایان یافت.

 

  

 

تشکیلات استان اصفهان نیز مانند سال های گذشته در دوم فروردین نشست نوروزی خود را در منزل سرور جاوید (مسئول تشکیلات استان اصفهان) به جا آوردند. سرور پشتکوهی (مسئول تشکیلات شهرستان شاهین شهر) نخست نیایش نوروزی حزب را برای باشندگان خواندند و یادی شد از بزرگان حزبی از جمله سرور پزشکپور و سرور دکتر عاملی تهرانی. سپس سرور مهران شهرخانی تهرانی پیش از شروع گفت و گوها پیام شادباش نوروزی اعضای شورای عالی رهبری را به باشندگان ابلاغ داشتند، سپس سرور جاوید به مسائل و دیدگاه های حزب درباره امور مختلف پرداختند و همچنین مسائل روز ایران و خاورمیانه مورد بررسی قرار گرفت و در فضایی دوستانه باشندگان دیدگاه های خود را بیان داشتند. در طی نشست سروران و هوادارانی که نتوانسته بودند به باشندگان بپوندند، تلفنی پیام شادباش و همسویی خود را منتقل می کردند و سرور جاوید تماس هایی اینگونه از دیگر تشکیلات های کل کشور دریافت می داشتند. در پایان بانو یاسمن جاوید شعری از سرور نجف آبادی در وصف پزشکپور بزرگ خواندند و نشست در ساعت 19 به پایان رسید.

 

 
فرستادن دیدگاه
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
 
دیدگاه کاربران :
تقدیم به سروران در سـنگـر دعای ســـال تـحـویل1394 من ازنیاکان ما روایت است که در لحظه سال تحویل و در کنار سفره هفت سین وشمع، هرچه از پرورگارت بخواهی، برایت برآورده میکند. ای فلک، ای چــرخ گــردون، ای خـــدا سر زمینم را ز اهـریـمـن، پلــیدی، کن جــدا روز نـو، همـراه با اندیشه و کـردار نــو شادکامی، عرضه کن بـرهمـوطن در سـال نـو هرچه فامیل است اینک،درکنارسفره هفت سین وشمع بـرشـمار آن بیـفـزا، دورهــم سـالهـا، بــه جـمع پیر و برنا، شاد و خرسند است با ایرانزمین همچو گوهر میدرخشد درمیان صد نگین من نگویم تاج دنیا است این ایرانزمین بلکه این دنیاست که نازد چون که دارد این زمین از کهن سالان فروزان نور دانش داده است سرزمین آریا، جائی که فرهنگ زاده است هم از میترا و زردشت مزدا مانی منور گشت دنیائی که بود از درک و فهم خالی از سه تیغ کوه البرز تا دل دریای پارس آفتابش میدرخشد تا کند زر خاک پارس دانه ذرت چو کارید و خوشه انگور هم یادگار قوم ما میباشـد و دهــقـان هم داد کاوه علم آهن ساختن ازکوه و دشت تا کنون میچرخد ان راهی که او بودش دست خانه سازی را که جمشید ساخت در ایرانزمین بام دنیا است تخت ش تا که میگردد زمین درمیان قوم وحشی کز ره غارتگری می نمودند فخر اندم می بـریدن هـر سـری بانک کوروش در جهان پیچید و قوم آریا نیست برتر، کس، ز کس ، تا باشدم فرمانروا. بحر و بر را وصل کرد از پارس دریا تا به مصر مشعل دانش فرو هشت در بر و دریا به سیر کوروش ت نظم و خرد داد و تمدن گستری درجهانی پر زخشم و کینه وحشیگری درسیاست گوی سبقت برد « داریوش » امین کو به تدبیر و خرد بودی شهنشاه زمین ساخت «آل کل » « رازی » سالار طب در دور دست بی رقیب و پر نیاز، شاه و گدایش، طالب است از طلوع آفتاب وگردش ماه و زمین علم خیام است دران و مردم ایرانزمین نیست علمی و تمدن در جهان کز نور او بی اثر از کوشش و رنج نیاکانم در او تو را ای هموطن، پور سرافرازنژاد آریائی ها ندارد هیچ قومی درجهان همچون تو فرهنگی به دورانها، هموطن، هـرجـا که هستی شاد و خرسند بایدت اصل تو ایرانیست، جـائی که زردتشت زاده است « خورسـند 29.12.1393 بردا-هلند »
خرسند
اگر همه با هم بودیم چقدر عالی بود.مهین ارجمند
دکتر کیانزاد
درود بر سروران و یاران مبارز اصفهان، پیشکسوتان و دیرگامان حزبی از جمله سرور جاوید و سرور پشتکوهی و آفرین بر سروران جوان تر که همگام و همراه بزرگ ترها نویدبخش حرکت مستمر حزبیند تا برافراشتن درفش پان ایرانیسم بر قله ی پیروزی.
کیوان زارع
شادباش نوروزی ام را به سروران گرامی خارج از کشور پیشکش میدارم .و درود میفرستم بر سرور دکتر خرسند با آن نوشته ی زیبا .اما سروران گرامی مهین ارجمند و دکتر کیانزاد،مگر همه با هم نیستیم ؟!! تکلیف همه ی ما و اندامان حزب است که همگام و همراه شورای عالی رهبری و دبیر کل محترم حزب سرور بانو صفارپور باشیم و هرگونه گفتار و رفتار و حرکتی که با خواست شورای عالی رهبری همآهنگ نباشد و یا منافاتی داشته باشد یعنی خودمحوری و دهن کجی به مدیریت حزب و مصوبات و بیانیه های شورای رهبری و در واقع سوگند حزبی خودمان . پاینده ایران
کیوان زارع
عدم پشتیبانی از شورای عالی رهبری زیر پا گذاشن " سوگند حزبی " و پیمان شکنی است . هر یک از ما اندامان حزب با وفاداری به سوگند حزبی و تبعیت از تصمیمات شورای رهبری،سلولهای سالمی در پیکره ی تنومند حزب باشیم که سبب ساز قدرنمندی هر چه بیشتر شاکله این پیکر یعنی رهبران حزب شویم . پاینده ایران
کیوان زارع
پاینده ایران.با درود بر همه سروران.البته خواست همه هواداران این است که همه با هم باشیم وهمه پشتیبان همدیگر وتایید کننده همدیگر باشیم.این که در گذشته مسایلی بوده وهست را اولن نبایستی منکر شد وبقیه را تکفیر کرد ودوم این که بزر گان ما میبایست خود الگوی اتحاد برای ما باشند . خویشکاری همه ماست که به بزرگان احترام بگذاریم وقدر دان انها باشیم اما این بزرگواران هم باید بدانند که مسیله اتحاد را ما در عمل از این ها می خواهیم.من خود در ساز مان جوانان فعالیت می کنم اماتلاش کرده ام که از فصل ها دور باشم وبه وصل ها بیندیشم .
مصیب سعیدی
سرور زارع از این همه شعار خسته نشدید؟
جناب........که نامتان را ننوشتید !! هرچند سرور خطاب کرده اید و بعید میدانم از اندامان حزب باشید اما: خیر،من میکوشم از بیان حقیقت و پیروی از حقیقت هرگز و هرگز خسته نشوم و سربازی وفادار و مبارز براه اندیشه و حزبم باشم. هرچند گاهی حقیقت تلخ است اما امیدوارم بیان حقیقت فوق( عدول از سوگند حزبی )شامل حال شما نشده باشد . اگر خواستید،خودتان را معرفی کنید تا در صورت لزوم در فضای دیگری گفتگوی شخصی کنیم تا روشن شوید . پاینده ایران
کیوان زارع
    
 
کلمات کلیدی :    نوروز    پان ایرانیسم    پایگاه سیاوش    دفتر مرکزی حزب پان ایرانیست    دکتر زنگنه    زهرا صفارپور    قدرت اله جعفری    مصطفی بادکوبه ای    دکتر علی موسوی    پان ایرانیست اصفهان    سرور جاوید    سرور پشتکوهی    حزب پان ایرانیست
صفحه اصلی  بازگشت
 
تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه 13 فروردين 1403