تشییع پیکر پاک 175 غواص شهید
نام نگارنده پنهان است
27 خرداد 1394

دیروز سه شنبه 26 خرداد 1394 طبق اعلام قبلی پیکر پاک 175 غواص دلاور که برای نگاهبانی و سربلندی این آب و خاک جان خود را بر کف دست گذاشته بودند و در عملیات کربلای 4 شرکت جسته بودند، در میدان بهارستان تهران تشییع شد.

در این تشییع زن و مرد، پیر و جوان، کارمند و کارگر و مردمی از هر قشر و گروهی آمده بودند تا با فرزندان دلاور و مظلوم این خاک که مخلصانه و صادقانه برای ما زیر خروارها خاک زنده به گور شدند وداع کنند و چه وداع و تشییع با شکوهی بود. فضا، فضای عجیب و تاثیرگذاری بود و گویا که شهیدان ناظر بر ما هستند، اما بسی افسوس که مزدوران حاکمیت فرقه ای از هیچ فرصتی نمی گذرند و آمده بودند فرزندان شهید این کشور را به نفع خود و اندیشه های ضد ملی خود مصادره کنند و سعی در انحراف هدف تشییع داشتند تا دمی خود را بنمایند و حضور مردم را مؤید خود قرار دهند و اندیشه های متحجر خود را تبلیغ نمایند، اما مردم بی اعتنا در برابر این دار و دسته به سوی شهیدان می رفتند تا ارادت و هم پیمانی خود را با آنان نشان دهند و آنان را بدرقه نمایند. ای کاش مسئولین خود را پشت این شهیدان مظلوع پنهان نمی کردند و از نام آنان استفاده ابزاری نمی کردند، و ای کاش خود را مسئول در برابر خون شهیدان می دانستند و پاسخ این پرسش را می دادند که شهیدان برای چه جان داده اند؟

برای ارتقا مقام هر بی سر و پایی در دستگاه حاکمیت؟

برای اختلاس های متعدد و با ارقام نجومی؟

برای رسیدن سن فحشا به 13 سال؟

برای این همه کودک کار در خیابان ها؟

برای رسیدن به رتبه نخست دنیا در فرار مغزها و فروش کلیه؟

برای دست یابی به رتبه های درخشان(!) در فساد اداری؟

برای این همه اعتیاد که در میان جوانان به وجود آورده اند؟

برای اینکه خط فقر یک میلیون و پانصد هزار تومان باشد؟

و و و...

مدت هاست قبح نظام جمهوری اسلامی فروریخته است و آبرویی برای مسئولان باقی نمانده و مردم کاملا می شناسند آنان را، حتی اگر از خون شهیدان مایه بگذارند!

به راستی شهادت این دلاوران غواض شاهدیست بر رذالت و پستی دشمنان ایران و نمایانگر عزت و شرف و غیرت ایرانیان می باشد که اینچنین جان می دهند تا مبادا ذره ای از خاک مقدس ایران به چکمه دشمن باقی بماند.

شاد باد، شاد باد، شاد باشید ای شهیدان راه ایران که به قرن ها در دل دشت ها، کوه ها و دریاهای میهن، به خون خود کفن پوشیده و خفته اید، نام شما و یاد شما افتخار ماست و درس زندگی ما.

 

 

تصاویر از عکاسان خبرگزاری های گوناگون می باشد

 
فرستادن دیدگاه
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
 
دیدگاه کاربران :
تاکنون هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است !
    
 
کلمات کلیدی :    شهید    شهادت    ایران    خون شهید    غواصان شهید    عملیات کربلای 4    ایران    تشییع    جمهوری اسلامی    حزب پان ایرانیست
صفحه اصلی  بازگشت
 
تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه 13 فروردين 1403